Top Digital Group
...zasloužíte si lepšího ajťáka!Řešení

Výběrem správného partnera zajistíte nejen bezproblémovou funkčnost IT ve vaší společnosti, maximální zhodnocení nákladů ale také můžete výrazně ušetřit.

Ušetřete na IT službách až 70%

1) Ušetřete na IT službách až 70%

Náklady na vlastního technika se dnes pohybují okolo 40-50 tisíc Kč měsíčně a pouze zlomek podniků potřebuje přítomnost technika po celou dobu provozu.

Naši technici převezmou veškeré povinnosti týkající se ICT a budou se starat o funkčnost Vašich počítačů a sítě, které budou navíc pod dohledem našich specialistů.

Pomůžeme Vám ušetřit cenné prostředky, které můžete použít na modernizaci vybavení nebo na své podnikání (konkrétní výše úspory zavisí na platu vašeho technika a požadovaných službách).

Chci ušetřit »

Maximalizujte zhodnocení nákladů na IT

2) Maximalizujte zhodnocení nákladů na IT

Vlastní technici mnohdy nesplňují vysoké nároky na provoz a modernizaci ICT, protože nejsou schopni obsáhnout vědomosti všech navazujících oborů. Často tak technici opravují tiskárny, spravují servery a tvoří webové stránky společnosti zároveň.

Jsme schopni nabídnout maximální zhodnocení vynaložených nákladů - za stejné peníze vynaložené na vlastní techniky se Vám bude věnovat až pět specialistů s nesrovnatelně většími zkušenostmi a praxí v oboru.

Chci maximální zhodnocení »

Řešení na míru

3) Řešení na míru

Na základě provedené analýzy a společného jednání Vám navrhneme odpovídající způsob, který může být kombinaci výše zmiňovaných možností, nebo zcela individuální nabídka speciálně pro Vaše potřeby.

Chci řešení na míru »


Vybráno z referencí:

NH - TRANS Zlaté reality Ostravská dopravní společnost

DSCONSULT GROUP Grupo Antolin MATTES

PHARMA ACTIV ND STYL OUSHI

Zezulka a Merenda Sagena SC Ostrava

Vašinka Advokární kancelář TALPA - RPF MARIUS PEDERSEN